Przejdź do treści

Czy Smart Wheels jest prosta w obsłudze?

  • przez

Deskorolki elektryczne to środki transportu na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Kiedyś, podobne pojazdy były domeną filmów z gatunku science – fiction oraz literatury, poruszającej futurystyczne zagadnienia technologiczno – motoryzacyjne.

Jak działają deskorolki elektryczne Smart Wheelsy?

Smart WheelsNa polskim rynku pojawiło się w ostatnim czasie wiele modeli deskorolek elektrycznych. Jednak im jest ich więcej, tym trudniej zdecydować się na kupno optymalnego modelu. Po przeglądnięciu większości oferowanych przez producentów, model deskorolek, najsłuszniejszym wyborem wydaje się Smart Wheels. Posiada ona wbudowany żyroskop, dzięki któremu już od pierwszego wejścia na nią jesteśmy spionizowani bez możliwości upadnięcia. Sterujemy nią balansem ciała, a nauka jazdy polegająca na jeździe w przód, tył i skręcaniu, nie zajmie nam na pewno więcej niż pół godziny. Najważniejszym elementem Smart Wheels są dwa mocne silniki, zasilane akumulatorem. Deskorolka może pokonywać wzniesienia o nachyleniu nawet piętnastu stopni, a jazda w trudnym terenie nie stanowi dla niej żadnego problemu. Ładowanie deskorolki Smart Wheels odbywa się za pomocą specjalnej ładowarki i trwa średnio około półtorej godziny, przy założeniu, że deskorolka została całkowicie wyładowana. Jej zasięg jest zależny od wagi osoby na niej jeżdżącej – tutaj rządzi reguła – im większa masa ciała, tym bateria szybciej ulega rozładowaniu. Deskorolkę Smart Wheels możemy kupić w sklepie internetowym lub specjalnych salonach, zajmujących się sprzedażą deskorolek elektrycznych.

Dopuszczalne obciążenie deskorolki elektrycznej Smart Wheels wynosi sto dwadzieścia kilogramów. Zatem może na niej jeździć nawet osoba, która jest bardzo dobrze zbudowana. Smart Wheels przyciąga wzrok ciekawskich i pozwala na wyróżnienie się z tłumu.