Przejdź do treści

Części do pługa zamawiam przez internet

Nowoczesne rolnictwo wkroczyło na polską wieś wraz z rozwojem internetu. Prowadzę gospodarstwo rolne od wielu lat i posiadam kilka maszyn rolniczych. Maszyny te działają bez zarzutów, ale jak wszystko inne eksploatują się z każdą godziną swojej pracy. Pług, którego używam, pracuje w ciągu roku kilkaset godzin. Regularnie wymieniam w nim części.

Pług wymaga regularnej konserwacji

części do pługa kvernelandMaszyną, której używam bardzo często jest pług. W zasadzie to najczęściej korzystam z tej maszyny, którą oczywiście podczepiam do ciągnika, czy jak kto woli do traktora. Wiadomo, że przy takim obciążeniu części pługa się zużywają. To zupełnie naturalny proces. Części wymieniam regularnie. Zawsze na wiosnę dokładnie sprawdzam wszystkie elementy pługa i oceniam, które w tym sezonie nadają się do wymiany. Jako, że jestem rolnikiem nowoczesnym to części do pługa kverneland zamawiam tylko i wyłącznie przez internet. Nawet nie chciałoby mi się jechać do jakiejś hurtowni czy serwisu, bo dzisiaj zamawiam daną część a następny dzień przywozi mi ją kurier. Ostatnio kupowałem w ten sposób nowe dłuto oraz listwy mocujące. W zeszłym roku z kolei musiałem zakupić nowe okładnice. Wszystko to kupuję w hurtowni rolniczej online, którą udało mi się znaleźć już kilka lat temu. Konserwację mojego pługa przeprowadzam każdej wiosny i zawsze na bieżąco wymieniam wszystkie zużyte elementy. Kupując online jestem w stanie sporo zaoszczędzić, ale trzeba znaleźć hurtownię oferującą części w naprawdę dobrej cenie.

Jeśli potrafi się samemu naprawiać i konserwować swoje maszyny rolnicze to części można zamawiać w hurtowniach internetowych. Wystarczy tylko wiedzieć, co trzeba kupić. Ja zawsze podaje dokładne symbole swojego pługa i dzięki temu widzę tylko części, które pasują do posiadanej przeze mnie maszyny.