Przejdź do treści

Córka chce na urodzinach pokaz magiczny

Justyna w tym roku będzie miała swoje osiemnaste urodziny. Jej koleżanki już organizowały imprezy, które były bardzo wymyślne i moja córka nie chciała zostawać w tyle. Postanowiłam więc pomóc jej i razem wymyśliłyśmy co będzie na imprezie.

Na urodzinach było mnóstwo pokazów magicznych

pokazy magiczne na urodzinachJuż nawet zarezerwowałam jej ulubiony klub, który jest bardzo prestiżowy i na pewno osiemnastka się tam uda. Wpadłam przy okazji na pomysł, żeby wymyślić coś, czego jeszcze żadna z jej koleżanek nie miała. Zapytałam córkę o pokazy magiczne na urodzinach, które ostatnio są dość modne i zaskoczyłam się nawet, że żadna z jej koleżanek na to nie wpadła. Warto było się tym zająć, ponieważ na pewno dzięki temu urodziny Justyny będą najlepsze. Córka aż zaniemówiła i powiedziała, że właśnie czegoś takiego jak pokazy magiczne na urodzinach były jej potrzebne. Od razu poszukałyśmy specjalistów w tej dziedzinie, żeby zamówić kogoś na ten termin. Za którymś razem w końcu znalazła się osoba, która miała wolny termin. Iluzjoniści są często wynajmowani i nie jest tak łatwo z terminami jakby się wydawało. Córka nie ma nic na ten temat mówić koleżanką, ponieważ to ma być niespodzianka. Widziałam, że Justyna jest bardzo szczęśliwa i wiedziałam, że będzie miała na prawdę wyjątkowe osiemnaste urodziny. Pojechałyśmy też po sukienkę, która była szyta na specjalne zamówienie. Justyna będzie wyglądała jak księżniczka. Jestem bardzo podekscytowana i już nie mogę się doczekać tego dnia. Od nas dostanie samochód, o którym tak marzyła.

Impreza urodzinowa bardzo się udało a iluzjonista zachwycił wszystkie dzieciaki. Koleżanki przyznały Justynie, że to była najlepsza osiemnastka, której już na pewno nikt nie przebije. Cieszyłam się z tego i mogłam być spokojna o córkę.