Przejdź do treści

Co kupić na 30 urodziny?

Dzień urodzin jest wyjątkowy dla solenizanta, bo powtarza się tylko raz w roku. Większość z nas lubi z tej okazji dostać wyjątkowy prezent, który najlepiej żeby był związany z ilością lat, jaką się właśnie kończy. Pomysłów jest wiele, dlatego nie powinniśmy mieć problemu z jego wyborem.

Ile kosztują prezenty?

prezent na 30 urodzinyDostanie trafionego prezentu na urodziny z pewnością sprawi przyjemność każdemu solenizantowi. Jeżeli go dobrze znamy, to jest nam zdecydowanie prościej z jego wyborem, czego nie można powiedzieć o zakupie prezentu dla osoby, którą mało znamy. W takiej sytuacji najczęściej stawiamy na klasyczne ogólniki taki jak dobre wino czy mocniejszy alkohol. Prezent na 30 urodziny wcale nie musi być drogi i wyszukany, bo solenizant w tym wieku jest dość młodą osobą, zatem sporo produktów może być świetnym pomysłem na prezent. Sprawdzi się podarunek w formie pięknych kwiatów lub trzydziestu róż dla solenizantki. W przypadku kobiet, trzydziestka jest dobrą okazją do rozpoczęcia stosowania kremu do twarzy do zadań specjalnych, zatem trafionym prezentem mogą być markowe kosmetyki dostosowane do rodzaju cery. Dla mężczyzny natomiast można kupić zestaw kosmetyków do golenia albo dobrej jakości golarkę. Bez względu na wiek, sprawdzonym pomysłem na prezent są także perfumy, które jednak trzeba uważnie dobierać, bo każdy ma swój ulubiony rodzaj zapachu. Podobnie bywa z biżuterią, która również się sprawdzi w przypadku solenizantów i solenizantek. Może to być bransoletka, kolczyki, lub zegarek.

Kupowanie prezentów bywa trudnym zadanie, zwłaszcza jeżeli mało znamy osobę, którą mamy obdarować, ale za to mamy dużą satysfakcję, kiedy trafimy podarunkiem w gust solenizanta. Udany prezent na trzydzieste urodziny może kosztować pięćdziesiąt lun nawet sto złotych.