Przejdź do treści
noclegi

Ciocia załatwiła nam noclegi w apartamencie

Moja ciocia poznała bardzo zamożnego mężczyznę. Utrzymywali relację dłuższy czas i ciocia zdecydowała się na przeprowadzkę. Nie widzieliśmy się z nią od trzech miesięcy. Ciocia wczoraj zadzwoniła do mamy i zaprosiła nas do siebie.

Noclegi w komfortowych warunkach

noclegiCiocia mieszka w Kudowie. Kudowa Zdrój to podobno bardzo piękna miejscowość. Ciocia jest zachwycona tym miastem. Kudowa zrobiła na niej ogromne wrażeni i jest zadowolona, ze może tu mieszkać na stałe. Ciocia rzuciła swoją pracę i pomaga wprowadzeniu pensjonatu. Pensjonaty w Kudowie cieszą się sporym zainteresowaniem. Wielu turystów korzysta z pokoi i pensjonatów kiedy odwiedza to miasto. sprawdzone noclegi w Kudowie Zdrój można zarezerwować sobie w różnych cenach. Ciocia dba żeby pensjonat dobrze funkcjonował. Organizuje różne uroczystości rodzinne i bankiety dla firm. W trakcie takich atrakcji pokoje można zarezerwować w niższej cenie. Apartamenty także są dostępne dla klientów w niższych cenach. Ciocia ma mnóstwo pomysłów jak przyciągnąć do pensjonatu klientów. Stara się na spokojnie i stopniowo wprowadzać swoje pomysły. Pensjonaty, które znajdują się w okolicy starają się dowiedzieć więcej informacji o działaniach, które planuje wprowadzić ciocia. Od kiedy pojawiła się w mieście to konkurencja straciła kilka procent dochodów. Już nie możemy się doczekać jak zobaczymy pokoje dostępne w pensjonacie. Ciocia miała dla nas wszystko załatwić. Na miejscu dowidzieliśmy się, ze pokoje są wszystkie zajęte a na nasz czekają dwa apartamenty,. Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy. Apartamenty są bardzo drogie i mojej mamy nie byłoby nigdy stać na to żeby spać z nami w takim apartamencie.

Jesteśmy wdzięczni cioci, że zorganizowałała nas taką niespodziankę i że możemy spędzić z nią trochę czasu. Miasto jest piękne i na pewno jeszcze nie raz przyjedziemy w odwiedziny do cioci.