Przejdź do treści

Ciekawy pensjonat w Suwałkach

  • przez

Dla wielu osób życie to nieustanna gonitwa, to ciągły maraton. Śpieszymy się do pracy, później śpieszymy się do domu, w pośpiechu robimy zakupy, w pośpiechu jemy wszystkie posiłki. A czy nie warto czasami na chwilę przystanąć, złapać oddech, iść na spacer i po por sru cieszyć się życiem.

Weekend w wyjątkowym pensjonacie w Suwałkach

suwałki pensjonatJa sama prowadzę bardzo aktywny i bardzo szybki tryb życia. Ale wielokrotnie już się przekonałam jak ważny jest odpoczynek w naszym życiu. Dlatego teraz raz na jakiś czas, kiedy jestem już naprawdę zmęczona, planuje sobie, czasami spontanicznie wypad na weekend. Czasami jadę gdzieś niedaleko, czasami dalej, zależy od mojego humoru, od czasu, od tego co mam zamiar robić w weekend. Obecny cel mojej podróży to Suwałki pensjonat poleciła mi moja znajoma, mam wiec nadzieję, że to będzie udany wypad. Pensjonat ten według mojej koleżanki jest niezwykle urokliwy i znajduje się w pobliżu wielu ciekawych miejsc, ciekawych, uroczych ścieżek oraz wielu ciekawych restauracji, wyjątkowych barów – cóż więcej do szczęście mi potrzeba? Ten ciekawy pensjonat w Suwałkach od razu przypadł mi do gustu. Od razu więc również zarezerwowałam miejsce dla siebie i mojej rodziny. Na szczęście w pensjonacie tym było wolne miejsce na weekend, który mnie interesował. Bardzo mnie to ucieszyło. Postanowiliśmy z mężem wziąć poniedziałek wolny, dzięki temu mogliśmy wyjechać na jeden dzień dłużej. A to dla nas naprawdę dużo. Kiedy już mieliśmy nocleg i kupione bilety na pociąg postało jedynie się spakować.

Albo aż, chociaż uwielbiam wyjeżdżać, bardzo nie lubię się pakować, a tym bardziej wypakowywać po powrocie, no ale cóż zrobić. Muszę to przeżyć, aby znaleźć się w urokliwym pensjonacie w Suwałkach. Już nie mogę się doczekać weekendu.