Przejdź do treści

Ciekawe bluzy z nadrukiem

  • przez

 

Zastanawiałam się, jak długo jesteśmy już razem z moim chłopakiem. Sprawdziłam to dokładnie i okazało się, że zbliża się nasza rocznica. Nie przykładałam wagi wcześniej ani do miesięcznic, ani rocznic, jednak nasza pierwsza rocznica, to ważne wydarzenie. W końcu już tyle ze mną wytrzymał, a trzeba przyznać, że mam dość ciężki charakter.

Oryginalne napisy na bluzach

bluzy z nadrukiem dla parNigdy nie wiem, co kupić mężczyźnie, bo z kobietami jest o wiele mniej problemu. Ewentualnie chłopakowi można słodycze kupić, ale nie chciałam, żeby to był taki banalny prezent. Znalazłam w internecie bluzy z nadrukiem dla par które były idealnie dopasowane. Miały na przykład część napisu na bluzie przeznaczonej dla kobiety, a drugą część dla mężczyzny. Nadruki też były ciekawe, bo można było znaleźć postaci z bajek, które były parą. Coś jak księżniczka i książę. Ja postawiłam na postacie z bajki o znanym zielonym ogrze. Nie chciałam, żeby to był taki słodki prezent, ale z charakterem. Miałam nadzieję, że mu się spodoba, bo uwielbiał tą bajkę. Każdą część oglądaliśmy wspólnie po kilka razy, więc nawet kojarzyła mi się z naszym związkiem. Super, że znalazłam akurat taki nadruk, bo przypominał o tym, co nas łączy. Zawsze oglądaliśmy razem różne filmy i to taki nasz standard, żeby wieczorem usiąść przed telewizorem i włączyć sobie jakieś ciekawe video. Miałam tylko problem z rozmiarem, bo ciężko jest kupować coś na oko. Jednak zauważyłam, że większość swoich ubrań ma w rozmiarze L. Więc postanowiłam zaryzykować i wziąć mu taki.

Taki spersonalizowany prezent na pewno spodoba się każdemu. Ja wybrałam taki, który nam się ze sobą kojarzył, bo to w końcu rocznica. Więc jakiś element wiążący nas był konieczny. Rozmiar L pasował mu jak ulał i mam nadzieję, że bluza będzie nam obojgu długo służyć.