Przejdź do treści

Chcesz poprawić wizerunek swojej firmy?

Kiedy masz za małą liczbę klientów, czy reklamy słabo konwertują to być może jedną z najlepszych opcji jest znalezienie dobrej agencji public relations, która pomoże Ci zbudować właściwy wizerunek oraz markę twojego biznesu. Istnieje wiele sposobów na poprawę lojalności klientów. Czasami wszystko się psuje przez złą obsługę klientów, niekiedy produkty są kiepskiej jakości, albo publikowane treści w internecie budują negatywne opinie dla potencjalnych klientów.

Jak przez obsługę klienta zwiększyć wizerunek swojej firmy?

znana agencja pr z WarszawyWiadomo nie od dziś, że bardzo ważni są klienci z polecenia przez klientów, którzy już raz skorzystali z produktów czy usług w twojej firmie. Jednak kiedy masz niezadowalające produkty czy usługi, to nigdy w życiu klient nie poleci cię innym swoim znajomym, którzy mogliby zostać twoimi klientami. Bardzo ważna w całym procesie biznesu jest również obsługa klienta. Czasami klienci czują się niedoceniani po zakupie. Liczą na jakieś dodatkowe podziękowanie albo że firma będzie prowadziła dalszy marketing względem klienta. Jednak jak się okazuje większość firm nie robi nic z klientami, którzy już raz skorzystali z produktów czy usług firmy. Zdarza się to bardzo często w branży nieruchomości, kiedy klient kupił już jedno mieszkanie, no to po co się z nim później kontaktować, przecież drugiego już nie kupi. Niestety to jest jeden z najczęściej pojawiających się błędów. Taki klient, który już zakupił mieszkanie od nas jest bardzo wartościowy, bo wydał dość sporą sumę pieniędzy. Jednak nigdy nie ma nic straconego, gdyż znana agencja pr z Warszawy, pomoże Ci naprawić wszelkie błędy.

Większość agentów nieruchomości pozbywa się kontaktów do takiego klienta, a tymczasem można by mu zaoferować jakieś inne dodatkowe usługi, jak wykończenie wnętrza, meble do domu czy kuchni oraz wszystko inne związane z mieszkaniem, domem czy inną nieruchomością i zarabiać na prowizji.