Przejdź do treści
pożyczki bez bik dla zadłużonych

Chcę kupić dom i sprawdzam pożyczki dla zadłużonych

Mi to się marzy dom na wsi. Tam to mogłabym mieszkać całe życie. Póki co mam mieszkanie w centrum miasta, ale ostatnio coraz częściej myślę o tym, by przenieść się na wieś. Wzięłabym taki kredyt pod zastaw domu i na pewno udałoby mi się zrealizować swoje pragnienia.

Pożyczki dla zadłużonych i dobra oferta

pożyczki bez bik dla zadłużonychW banku jednak mam kilka kredytów i pewnie nie dostanę dodatkowego a kredyt pod zastaw domu to poważna sprawa. Jeżeli jednak chcę cokolwiek osiągnąć, to muszę zacząć działać a nie zastawiać się tylko. Zadzwoniłam do Mariusza, który ma swoje biuro i oferuje tam pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik. Zapytam go czy mam szanse, by taka właśnie pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik została mi przydzielona. Wtedy to mogłabym nawet od ręki cały dom urządzić. Mieszkania nie chcę sprzedawać. Planuję je wynajmować jak się już przeprowadzę. Kasę za wynajem przeznaczę na spłatę rat za pożyczkę. Idealne rozwiązanie, a co najważniejsze bardzo bezpieczne. Mariusz był w biurze tego dnia i bardzo się ucieszył na mój widok. Od razu zapytał czy interesują mnie sprawdzone przez wielu pożyczki bez bik dla zadłużonych i właśnie ma bardzo atrakcyjną ofertę na kredyt pod zastaw domu. Mariusz zna doskonale moją kondycję finansową i zna moje plany względem zakupu domu. Moja wizyta nie zaskoczyła go w ogóle. Od razu powiedziałam, że interesuje mnie pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik, bo w końcu zdecydowałam się na zakup domu. Mariusz bardzo dokładnie mi wszystko wyjaśnił. Wiem jakie warunki trzeba spełniać, żeby takie pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik były osiągalne.

Jestem szalenie zadowolona z tej wizyty, ponieważ teraz dokładnie wiem na czym stoję i mogę w końcu zabrać się do działania. Kto wie, może już w przyszłym roku będę mieszkała w swoim pięknym domu na wsi. To bardzo realne.