Przejdź do treści
domy z bali całoroczne

Całoroczny domek z bali do mieszknia

Gdy byliśmy już jakiś czas po ślubie z mężem stwierdziliśmy, że czas pomyśleć o kupieniu własnego mieszkania. Ja chciałam kupić naprawdę bardzo duże mieszkanie w nowym budownictwie. A mąż wolał kupić mniejsze mieszkanie z rynku wtórnego jednak za jakiś czas kupić jeszcze działkę gdzieś pod miastem.

Interesuje nas całoroczny dom z bali

domy z bali całoroczneJakoś w tej kwestii nie potrafiliśmy dojść do tego samego. Ja uważałam bowiem, że najważniejsze jest mieszkanie. Działkę może byśmy kupili sobie z czasem. A dla męże działka i mieszkanie były tak samo ważne. Koleżanka powiedziała nam dlaczego w związku z tym nie postawimy sobie domu. Teraz przecież robią domy z bali i cenowo one wychodzą podobnie do dużego mieszkania. Jak dla mnie ten pomysł był naprawdę trafiony w dziesiątkę. Widziałam, że mężowi także się spodobał. Kiedyś nawet mówił mi o tym, że jemu podobają się takie domy z bali pod klucz jednak wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy ile taki dom kosztuje. W internecie oglądaliśmy domy drewniane z bali i zaczęliśmy też szukać jakiejś działki budowlanej w okolicy. Niestety czym bliżej miasta tym działki budowlane są droższe. Jednak mamy dwa samochody i to nie byłby dla nas problem gdybyśmy musieli gdzieś dojechać. Ja praktycznie nic innego nie robiłam po pracy a tylko oglądałam w internecie domy drewniane pod klucz i szukałam odpowiedniego projektu. Interesowały nas oczywiście sprawdzone domy z bali całoroczne i ja nawet miałam po jakimś czasie mój wymarzony. Chciałam żeby domek ten nie był wcale duży. Wiadomo, że powierzchniowo i tak będzie większy od mieszkania.

Jednak ja nie chciałam przesadzać. Zresztą im większy dom tym oczywiście większe koszta.Chciałam żeby domek miał tylko jedną łazienkę. Miał mieć trzy pokoje, łazienkę, kuchnię z małym salonem i garaż. I to wszystkie pomieszczenia.