Przejdź do treści

Budowa nowej hali przemysłowej

Rozwój przedsiębiorstwa bardzo mnie cieszył zwłaszcza, że zadziało się to tak szybko. Miałem głowę na karku i działałem dość rozsądnie, co zapewne przyczyniło się do tego, że sukces nadszedł tak szybko. Czekała mnie kolejna inwestycja, na którą byłem gotów.

Wybudowanie hali przemysłowej w niedługim czasie

hala gdyniaZdecydowanie potrzebowałem porządnej hali przemysłowej i to na już. Dlatego nie zwlekałem, tylko postanowiłem znaleźć firmę, która zajmowała się budową takich hal. Mi była potrzebna dość duża i przede wszystkim stalowa hala Gdynia była miastem, gdzie tego typu firm sporo działało na rynku, dlatego zamierzałem u siebie w mieście najpierw się rozejrzeć za jakąś ciekawą ofertą. Dobrze zrobiłem, bo pierwszy producent, do którego się zwróciłem zaoferował mi bardzo korzystne warunki i na nie przystałem. Hala przemysłowa miała zostać zbudowana w ciągu dwóch miesięcy, co zdecydowanie zachęciło mnie do skorzystania z oferty tego producenta. W cenie budowy otrzymałem również gotowy projekt, który został bardzo starannie przygotowany. Zostało uwzględnione w nim wszystko, o co prosiłem. Z tak profesjonała firmą aż miło było współpracować. Byłem pewny, że hala zostanie wybudowana w deklarowanym terminie i dlatego właśnie zająłem się zamawianiem maszyn. Często pojawiałem się na placu, gdzie była budowana moja hala przemysłowa i musiałem przyznać, że ludzie byli bardzo pracowici. Sprawnie się uwijali, co mi bardzo imponowało. Nie mogłem się już doczekać, aż hala będzie gotowa.

Byłem właścicielem dużej i solidnej pod względem konstrukcji hali, którą zagospodarowałem w całości. Byłem tak bardzo zadowolony z usług tej firmy, że polecałem ją wszystkim swoim znajomym i kontrahentom. Chętnie decydowali się na współpracę z tym producentem hal.