Przejdź do treści

Biżuteryjny prezent dla mężczyzny

Chociaż to nie wydaje się takie oczywiste jak w przypadku popularnych podarków dla kobiet, to wybieranie biżuterii na prezent dla mężczyzny wcale nie jest takie niespotykane. Od wielu lat Panowie lubują się w szerokich bransoletach oraz łańcuszkach o klasycznych splotach.

Popularna biżuteria dla mężczyzny

biżuteria na prezent dla mężczyznyWybór prezentu dla mężczyzny to zazwyczaj dość twardy orzech do zgryzienia, zwłaszcza jeśli chodzi o obdarowanie kogoś, kto „wszystko już ma”. Wiele osób zapomina o możliwości podarowania męskiej biżuterii. I niekoniecznie musi mieć ona charakter religijny, bo poza chrztem czy bierzmowaniem, dorosłemu panu również można podarować wartościowy prezent, który zostanie doceniony. Najczęściej wybierana biżuteria na prezent dla mężczyzny to srebrny łańcuszek. Jego uniwersalność i męski urok klasycznych splotów jak pancerka czy figaro sprawiają, że równie chętnie noszą je dwudziestolatkowie jak i czterdziestolatkowie oraz seniorzy. W przypadku wkraczających w dorosłość panów warto zastanowić się nad zakupem srebrnej bransoletki. Taki prezent kupiony przez krewnego lub składających się wspólnie znajomych z klasy będzie jednocześnie przyjemną pamiątką, która zostanie z jubilatem na lata, a przy tym będzie nowoczesną wersją staromodnego zegarka kupowanego na takie okazje. Jeśli chodzi o sygnety, wciąż są domeną emerytów zauroczonych słusznie minioną epoką lub męskich fashion victim, którzy potrzebują takiej biżuterii do budowania własnej tożsamości.

Za to obrączki są coraz częściej wybierane jako prezent dla przyszłych mężów jako rewanż za pierścionek zaręczynowy. Szczególnie ciekawą propozycją na taką okazję są nowoczesne połączenia białego złota z niezniszczalnym tytanem lub platyną. Zwłaszcza, jeśli obrączka będzie klasyczna.