Przejdź do treści

Biorezonans, czyli kształt nowoczesnej dietetyki

 

Istnieje wiele sposobów, aby zadbać o własne zdrowie, ale na pewno na początku tej drogi musi być odpowiednie rozeznanie. Trzeba umiejętnie sprawdzić, co dzieje się w ludzkim organizmie, co działa nieco gorzej, a na jakim problemie należałoby skupić się w pierwszej konieczności. Czy jest jednak jakiś sposób, aby tego dokonać?

W gabinecie biorezonansu

gabinet biorezonansuOd niemalże trzydziestu lat istnieje w zagranicznej dietetyce metoda nazywana biorezonansem, dzięki której każdy człowiek jest w stanie przejść przez badanie, którego założeniem jest przeprowadzenie całościowego skanu organizmu w celu zanalizowania jego funkcjonowania i pracy. Tego rodzaju rozwiązanie jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie swojej przygody z dbaniem o zdrowie, ponieważ dzięki temu, że odwiedziło się gabinet biorezonansu, można spokojnie sporządzić dalszy plan działania biorący pod uwagę najpoważniejsze problemy, którymi należy zając się niezwłocznie. Co interesujące, biorezonans może też udzielić wielu odpowiedzi w kwestii potencjalnych zagrożeń ze strony wirusów, bakterii, grzybów itd. Nie jest to też rozwiązanie specjalnie drogie. Oczywiście trzeba się liczyć, że każda wizyta czy konsultacja z dietetykami wiąże się z pewnymi kosztami, lecz na zdrowiu nie powinno się oszczędzać. To jest jednak jeden z tych aspektów ludzkiego życia, który zawsze powinien być na jak najwyższym poziomie, a jeżeli generuje to jakieś koszty, to nie powinno się robić sobie wyrzutów z tego tytułu.

Biorezonans w świetle polskiego prawa nie jest ani badaniem laboratoryjnym, ani medycznym, zatem należy postrzegać go w kategorii usługi dietetycznej. Jeżeli nie jest się kobietą w ciąży ani nie ma się rozrusznika serca, to w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać sobie tego typu badania i zacząć interesować się własnym zdrowiem na nieco bardziej świadomym poziomie.