Przejdź do treści
drzwi

Białostocki producent solidnych drzwi

Nazywam się Hieronim i mieszkam w Białymstoku. Zaraz po szkole zatrudniłem się u mojego wujka w warsztacie stolarskim, ale po kilku latach zdecydowałem się na poprowadzenie własnej firmy. Produkuję i sprzedaję różnego rodzaju drzwi, które dość dobrze się sprzedają.

Solidne drzwi na wysokim poziomie

drzwiPosiadam drzwi garażowe, drzwi przeciwpożarowe, wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe oraz wiele innych. Jestem w stanie wykonać każde drzwi na zlecenie. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Do produkcji drzwi używam najlepszych materiałów. Moi pracownicy wykonują solidne drzwi w Białymstoku na bardzo wysokim poziomie. Moje drzwi sprzedają nie tylko w Białymstoku, ale również w całym województwie Podlaskim. W moje drzwi zaopatruje się większość sklepów Białostockich. Jeśli chodzi o drzwi mieszkalne, to wykonujemy je głównie z drewna. Takie drzwi są bardzo chętnie zamawiane z uwagi na jakość materiałów, z jakich zostały wykonane. Oczywiście do produkcji drzwi także używamy tańszych materiałów, ale takie drzwi są robione tylko i wyłącznie na zamówienie. Codziennie otrzymujemy setki zamówień na drzwi, które moi pracownicy realizują zawsze na czas. Pracują w systemie trzyzmianowym i produkcja drzwi odbywa się bez przerwy. Poza województwem podlaskim często odzywają się klienci z innych rejonów, dlatego zdecydowałem, że wystosuję ofertę na swoje drzwi we wszystkich województwach. Skoro w podlaskim drzwi sprzedają się tak dobrze, to na pewno w całym kraju osiągnę wysoką sprzedaż. Jeżeli będę miał więcej zamówień na drzwi, to zatrudnię większą ilość pracowników. Moje drzwi są naprawdę doskonałe, dlatego wiem, że odniosę sukces.

W przyszłym tygodniu zabieram moją narzeczoną na wycieczkę za granicę, dlatego proszę mojego asystenta, żeby zajął się promocją mojej firmy na terenie całego kraju.