Przejdź do treści

Biała komoda do sypialni

Mieszkanie wynajęłam w wyjątkowo atrakcyjnej cenie i byłam zadowolona, że tak mi się udało. Było ono właściwie umeblowane, tylko musiałam kupić sobie jakąś małą szafkę do sypialni, lampkę nocną i pralkę Miałam pieniądze na ten cel, więc niczym się nie przejmowałam.

Wybór komody w białym kolorze do sypialni 

białe komodyW sypialni było drewniane łóżko, oraz duża szafa z lustrem. Brakowało mi jednak komody, w której mogłabym trzymać bieliznę i taką postanowiłam sobie kupić. Zaplanowałam kupić komodę w białym kolorze, bo idealnie będzie pasowała w sypialni. Postawiłam na prostą komodę bez żadnych ozdobień, bo wszystkie pozostałe meble miałam właśnie w takim stylu. Postanowiłam obejrzeć białe komody w pobliskim sklepie meblowym, bo wiedziałam, że tam znajdę proste rozwiązanie. Zjadłam obiad i od razu wybrałam się na zakupy. Oczywiście intuicja mnie nie zawiodła, gdyż w sklepie był spory wybór komód i oczywiście były dostępne w białym kolorze. Znalazłam komodę bez żadnych zdobień, która była w kolorze matowej bieli. Przy okazji znalazłam tam idealnie pasującą lampkę nocną i cieszyłam się z udanych i też tanich zakupów. Komody nie byłam w stanie donieść sama do domu, bo swoje ważyła, dlatego zamówiłam taksówkę. Kierowca był tak miły, że zakupy wniósł mi do domu. Od razu zabrałam się za skręcanie komody, bo od razu chciałam do niej schować bieliznę i postawić lampkę nocną. Komodę ustawiłam tuż przy łóżku, żeby mieć wszystko pod ręka. Biała komoda w sypialni pasowała idealnie.

Z czasem dokupiłam sobie więcej rzeczy, bo brakowało mi kolorowych poduszek na sofie. Zamówiłam też firanę na okno i w salonie od razu dzięki temu zrobiło się przytulniej. Dobrze mi się tutaj mieszkało i wiedziałam, że wynajmować ten lokal będę przez bardo długi czas.