Przejdź do treści

Będę pracował w usługach stolarskich

Kiedy przyszedł czas wyboru szkoły to nie miałem żadnych wątpliwości. Wybrałem zasadniczą szkołę zawodową, ponieważ w przyszłości chcę pracować jako stolarz. Wiedziałem doskonale co mnie interesuje i czym chcę się zajmować zawodowo po ukończeniu nauki.

Po szkole szybko znalazłem pracę w usługach stolarskich

usługi stolarskieW szkole zawodowej bardzo spodobały mi się praktyki, które musiałem odbywać. Wiedziałem, że dzięki temu będę zdobywał doświadczenie już w trakcie nauki. Praktyki miałem w zakładzie, który oferuje usługi stolarskie i nasza szkoła ma z nimi podpisaną umowę. Na praktyce było jeszcze kilku moich kolegów ze szkoły. Cieszyłem się, że mam tam znajomych, ale wiedza i doświadczenie stanowiły dla mnie sprawę priorytetową. Wiedziałem, że po tej szkole szybko znajdę pracę jako stolarz i jest mnóstwo firm, które oferują usługi stolarskie. Potrzebne mi tylko było wykształcenie oraz praktyka, którą zdobywałem podczas tych lat nauki. Przyznam, że wiele się nauczyłem i byłem jednym z najlepszych uczniów. Każdy wróżył mi świetlaną przyszłość a ja byłem pewny, że taka właśnie będzie. Trzeba mieć jasno postawione cele i uparcie do nich dążyć. Wtedy osiągnie się wszystko. Postanowiłem po szkole, że będę oferował własne usługi stolarskie i zainwestuję w firmę. Miałem wsparcie ze strony nauczycieli, którzy podpowiedzieli mi jakie kroki mam podjąć, ażeby na pewno mi się udało. Rodzice nigdy nie ingerowali w moje plany i starali się zawsze mnie wspierać. Byłem na dobrej drodze do sukcesu, który muszę osiągnąć.

Po szkole otworzyłem własny zakład i pracuję sam. Dzięki znajomościom, które zdobyłem w szkole mam bardzo dużo zleceń i klienci, którzy korzystają z moich usług są zadowoleni. Wiedziałem od razu co chcę robić i do tego usilnie dążyłem.