Przejdź do treści

Bawełniana pościel w minionki

  • przez

 

Dzieci uwielbiają się bawić, oglądać bajki i uczyć się nowych umiejetności. Są bardzo łatwowierne i wierzą we wszystko co zobaczą, lub usłyszą i dlatego też wierzą w Mikołaja, czy wróżki. Rodzice często podtrzymują dziecięcą wyobraźnię i kupują im wyposażenie pokoju z nadrukowanymi postaciami z bajek.

Co możemy kupić z minionkami?

pościel minionkiKażde dziecko ma swoją ulubioną bajkę i mogłoby ją oglądać każdego dnia po kilka razy. W takiej sytuacji cały pokój zmienia się w pomieszczenie pełne bohaterów z bajki. Poza bajeczkami w postaci książeczek opowiadających przygody małych stworków, znajdziemy także przytulanki imitujące bohaterów, a nawet pościel minionki. Bajka ta opowiada o przygodach małych, żółtych przyjaciół, którzy z każdej sytuacji wychodzą obronną ręką. Postacie z minionków są drukowane na zeszytach, piórnikach, poduszkach, czy prześcieradłach. Prawdziwy fan tej bajki, powinien mieć pościel, na której nadrukowane są postacie z obu stron i na poszewce od poduszki. Żeby pościel szybko się nie przetarła, ani nie wyblakła, najlepiej wybierać te uszyte z dobrej jakościowo bawełny, ponieważ jest ona miękka w dotyku i bezpieczna dla skóry malucha. Im grubszy splot będzie miała, tym bardziej odporna na rozdarcia będzie a tym samym dłużej posłuży naszemu dziecku. Pościel często jest sprzedawana w komplecie z prześcieradłem, które także powinno być bawełniane i barwione tylko bezpiecznymi farbami nie zawierającymi szkodliwych substancji, które nie puszczają kolorów podczas prania.

Od kiedy panuje moda na minionki, a dzieci oszalały na ich punkcie, to w sklepach możemy kupić niemalże wszystko z jej bohaterami. Poza miłą w dotyku pościelą, nasze dzieci do snu utulają także pluszowe, żółte postacie, które dostaniemy w wielu rozmiarach pasujących do wieku naszego dziecka.