Przejdź do treści

Bardzo wygodny biustonosz do karmienia

Pamiętam, że gdy byłam w ciąży bardzo ważne było dla mnie to co mama na sobie. Po prostu w wielu rzeczach było mi naprawdę niewygodnie.Nawet rzeczy, które do tej pory lubiłam musiałam na ten czas schować po prostu na dno szafy.

Dobry biustonosz do karmienia

wygodny biustonosz do karmieniaI tak w czasie ciąży miałam specjalny sklep gdzie były rzeczy tylko dla kobiet w ciąży. W sklepie tym kupowałam sobie przed wszystkim specjalną bieliznę, której raczej nigdzie indziej bym nie dostała. Gdy byłam już na zakupach i byłam już dosyć wysoko w ciąży pani w sklepie powiedziała mi, że może bym sobie kupiła już wygodny biustonosz do karmienia bo gdy pojawi się dziecko to raczej ciężko będzie mi wtedy wyjść do sklepu na zakupy. Stwierdziłam, że jest to rzeczywiście naprawdę dobry pomysł. Przecież taki biustonosz tak czy tak będzie mi potrzebny. Także pewnie lepiej żebym kupiła go już teraz. Pani pokazała mi jakie są dostępne rodzaje. Wybór ich był naprawdę wielki. Jednak pani poleciła mi szczególnie jeden, który jest podobno bardzo wygodny. I ten stanik jest dobry jako taki typowy pierwszy stanik do karmienia. Podobno klientki sobie go zachwalają. A zresztą gdy ta pani karmiła dziecko to ten był dla niej najwygodniejszy. Także zdecydowałam się na jego zakup. Wzięłam na początek stanik czarny. Jeśli okaże się rzeczywiście tak dobry to wyślę tu po prostu męża po drugi taki sam. Gdy urodziłam dziecko miałam naprawdę sporo pokarmu o co się wcześniej bałam.

I jak najbardziej ten biustonosz do karmienia się sprawdził. Gdy wiedziałam już, że jest naprawdę dobry i wygodny to wysłałam męża żeby kupił mi jeszcze dwa takie staniki. W końcu musiałam mieć też coś na zmianę. Biustonosz ten nie dość, że był naprawdę bardzo wygodny to także świetnie wyglądał. Pasował mi pod każdą bluzkę.