Przejdź do treści

Balony reklamowe na ślubie

Siostra brała ślub w zeszły weekend. Muszę przyznać, że bardzo mnie wzruszała ta uroczystość. Moja młodsza siostra układa sobie życie z Kamilem, który jest porządnym chłopakiem. Mam nadzieję, że uda im się ułożyć życie i będą ze sobą bardzo szczęśliwi. Kamil pracuje w firmie, która zajmuje się nowoczesną reklamą.

Balony reklamowe były wielką niespodzianką

balony reklamowePostanowili dla gości przygotować niespodziankę. Sama nie miałam o niej pojęcia. Przed restauracją pojawiły się dwa balony reklamowe. Nadruki na balonach były powiązane ze ślubem. Na pierwszym balonie pojawiło się ich zdjęcie z data ślubu. Natomiast na drugim balonie były podziękowania dla wszystkich gości za pojawienie się na uroczystości. Uważam, że balony pneumatyczne były piękne. Kolor był powiązane z wystrojem, który znajdował się na salo. Balony z nadrukiem po raz pierwszy widziałam, żeby były wykorzystane w trakcie takiej uroczystości. Nadruki na balonach były piękne. Szczególnie ich wspólne zdjęcie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Reklama pneumatyczna zawsze kojarzyła mi się z firmami. Nie pomyślałam, że balony reklamowe mogą być wykorzystane w taki sposób. Kamil załatwił ze swoim szefem te balony. Sam je zamontował. Balony reklamowe były niespodzianką nie tylko dla nie i dla gości. Nawet moja siostra nie wiedziała o tym pomyśle. Kamil nic jej nie powiedział. Wyszedł rano nie wiedziała gdzie. Balony reklamowe są łatwe w montażu ale Kamil musiał jeszcze dojechać do restauracji i zajęło mu to trochę czasu.

Siostra już wie, czemu go tak długo rano nie było. Balony reklamowe zostały nagrane przez kamerzystę balony z nadrukiem prezentowały się tak ładnie, ze wiele osób robiło sobie zdjęcia na ich tle. Muszę przyznać, że udało się Kamilowi zaskoczyć nas wszystkich. Dzięki temu jego firma miała darmową reklamę.

Czytaj więcej na: http://balonyzlogo.pl