Przejdź do treści

Atrakcyjna oferta sprzedaży domu z ogrodem

  • przez

Wiele lat pracowałem dla jednego przedsiębiorcy. Wiedziałem, że do emerytury tam będę pracował i dlatego miałem jedno mocne postanowienie. Na rok przed przejściem na emeryturę postanowiłem kupić sobie piękny dom. Odkładałem na ten cel pieniądze już od dłuższego czasu.

Nowoczesny dom z ogrodem w pięknej okolicy

domy w Konstancinie z ogrodemW ostatnim roku swojej pracy zawodowej zdecydowałem się podjąć odpowiednie kroki zmierzające do zakupu domu. Miałem świadomość, że bez kredytu hipotecznego się nie obejdzie, ale miałem dość spory wkład własny i niczym się nie musiałem martwić. Potrzebowałem kredyt na maksymalnie pięć lat i w banku doradca potwierdził mi, że dostanę go bez problemu. Najpierw jednak musiałem znaleźć odpowiedni dom dla siebie. Interesowały mnie tylko nowoczesne domy w Konstancinie z ogrodem, ponieważ właśnie tam chciałem zamieszkać. Udałem się do biura nieruchomości, w którym pracował kolega mojego syna. Mój syn już uprzedził go o mojej wizycie i właściciel biura w międzyczasie poszukał dla mnie kilka interesujących ofert. Wszystkie domy, które dla mnie znalazł znajdowały się w Konstancinie i miały piękne ogrody. Jeden jednak zrobił na mnie największe wrażenie. Był to nowoczesny dom, który posiadał wiele udogodnień. Dla człowieka w moim wieku było to jednak bardzo istotne, dlatego zdecydowałem się ten konkretny dom obejrzeć. Kiedy pojechałem na miejsce, to już wiedziałem, że kupię ten dom. Spełniał on wszystkie moje oczekiwania a ogród był duży i zadbany. Tego właśnie szukałem.

Z kupnem domu poszło bardzo sprawnie i już w lipcu mogłem się tam przeprowadzić. Mieszkanie w centrum Warszawy dałem swojemu synowi, który wcześniej wynajmował kawalerkę. Mi pieniądze już nie były potrzebne a dla niego własne mieszkanie było czymś bardzo ważnym.