Przejdź do treści
angielski przez skype

Angielski przez skype w moim mieście

Z Marysią zawsze razem wracamy po pracy tym samym autobusem. Kiedy ostatnio wracałyśmy to Marysia zauważyła, że na jednym z naszych Bydgoski osiedli powstała nowa szkoła językowa i zachęciła mnie, abyśmy następnym razem tam zajrzały.

Angielski przez skype bardzo mi odpowiadał

angielski przez skypeSwego czasu uczęszczałyśmy na kursy językowe i przyznam, że sporo się tam nauczyłyśmy. Było to dość dawno i obie uznałyśmy, że przyda nam się nauka angielskiego, żeby wszystko sobie odświeżyć. Następnego dnia wysiadłyśmy wcześniej i od razu poszłyśmy do tej nowej szkoły. W środku było sporo ludzi, którzy właśnie zapisywali się na kursy językowe. Ta nowa szkoła językowa miała ofertę, że pierwszy miesiąc jest za darmo, co tym bardziej nas przekonało. Zainteresowało mnie, że oferowany jest angielski przez skype, ponieważ już słyszałam, że taka forma nauki jest wygodna. Marysia chciała uczęszczać na kursy językowe do szkoły, więc obie zdecydowałyśmy się na to rozwiązanie. Angielski przez skype zaoferuję mojej mamie, która nigdy nie ma czasu a tak będzie mogła się wieczorem pouczyć. Wypełniłyśmy formularze. Ja zaznaczyłam, że interesuje mnie nauka angielskiego i niemieckiego a Marysia zaznaczyła, że chce chodzić na kursy językowe z włoskiego i portugalskiego. Godziny zajęć będziemy miały takie same co nas ucieszyło. Dobrze, że pojawiła się w Bydgoszczy ta nowa szkoła językowa, ponieważ dzięki temu obie zapisałyśmy się na kursy językowe i na pewno wiele się nauczymy. Miałyśmy sporą przerwę w nauce, dlatego takie kursy językowe są nam potrzebne. Kiedy wróciłam do domu to powiedziałam mamie, że jest nowa szkoła językowa, która oferuje niedrogi angielski przez skype i dałam jej ulotkę

Powiedziałam, że się zapisałam i zachęciłam ją do skorzystania z oferty. Mama była zachwycona i od razu wszystko przejrzała.