Przejdź do treści
agencja reklamowa

Agencja reklamowa mojej koleżanki

Moja dobra znajoma założyła jakiś czas temu swój biznes. Koleżankę znam jeszcze z czasów gdy mieszkała w Łodzi i pracowała ze mną w jednej firmie. Ona od tamtej pory kilka razy zmieniała pracę i się przeprowadzała by teraz założyć własną firmę. A ja nadal pracuję w tej samej firmie co kilka lat temu.

Świetnie jest prowadzić swój własny biznes

agencja reklamowa Nie należę po prostu do osób, które lubią zmiany. Koleżanka wróciła teraz z powrotem do Łodzi i tu założyła agencję reklamową. Taka agencja reklamowa dla koleżanki to myślę będzie dobry biznes. Ona nadaję się do tego jak mało kto. Opowiedziała mi, że jej agencja będzie robiła coś takiego jak szkło w kuchni o czym ja za bardzo nie miałam pojęcia. Koleżanka wytłumaczyła mi, że to szkło to nic innego jak specjalne szklane płytki na których można różne rzeczy wygrawerować specjalnym laserem. Takie płytki są bardzo modne szczególnie na zachodzie i pewnie już niebawem u nas także będzie na nie większe zapotrzebowanie. W każdym razie koleżanka chce być z taką ofertą pierwsza na rynku. Do tej pory będzie robiła u siebie oklejanie samochodów bo na to cały czas jest jednak popyt. Taka reklama na samochodzie jest przecież stosunkowo tania a może dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Także taka reklama może być bardzo skuteczna. Po tym jak koleżanka opowiedziała mi o swoich planach to mam wrażenie, że rzeczywiście może jej się udać. Koleżanka powiedziała też, że za jakiś czas będzie potrzebowała kogoś do papierkowej roboty do pracy i że myślała właśnie o mnie. Ucieszyłam się bardzo gdy mi tylko o tym powiedziała bo już od jakiegoś czasu chciałam zmienić pracę tylko brakowało mi jakiegoś impulsu do działania.

Teraz tym bardziej mam nadzieję, że uda się koleżance i że ja będę mogła rzeczywiście u niej pracować. Bardzo mnie ta propozycja ucieszyła.

Więcej informacji na www.navi-concept.pl